Vidaus durys TRIO-2

Rašykite mums

Undefined
Vidaus durys gaminamos iš MDF plokštės, dengtos PVC plėvele. Siūloma plati PVC plėvelių spalvų gama. Durys yra pilnos komplektacijos ir gaminamos pagal kliento individualius matmenis. Durų varčia yra su užlaida, į staktą yra įleidžiama sandarinimo tarpinė, tai užtikrina durų sandarumą bei pagerina garso izoliaciją. Į duris statomi trimis kryptimis reguliuojami itališki AGB vyriai su apdaila ir dedamos tylaus veikimo spynos. Spynas, rankenas, spalvas ir raštus, siūlome rinktis iš esamų katalogų arba deriname pagal užsakovo pageidavimus individualiai. Vidaus durų kainos: - lygios be rašto nuo 199 eur; - su raštu nuo 230 eur; - su stiklu nuo 300 eur.

UAB „Pietų Spektras“ - garantuoja Jums ir Jūsų turtui visišką aukščiausio lygio saugumą. Tai ypač saugios, tvirtos vidaus ir lauko šarvuotos durys. Jos nepraleidžia nei šalčio, nei triukšmo.
Pagrindinis principas – pateikti pirkėjams pačios aukščiausios kokybės gaminius. Mums svarbu yra ne tik kokybiškai pagaminti ir parduoti prekę, bet patenkinti net ir išrankiausio pirkėjo poreikius. Mums kiekvienas klientas yra svarbus, todėl kiekvieną pateiktą užsakymą, mes išpildome pagal kliento norus.