Pakeliami garažo vartai1

E-mail us

Undefined
Garažas – nepamainoma vieta jūsų automobiliui. Vienas iš pagrindinių garažo saugumą užtikrinančių dalykų yra garažo vartai. Automatinių pakėlimo, apsaugos sistemų dėka pakeliamieji garažo vartai tapo itin patogūs, saugūs ir šiuolaikiški. Kiemo vartai – nuo jų prasideda asmeninė erdvė. Peržengę vartus, patenkame į namų aplinką. Labai svarbu, kad kiemo vartai būtų ne tik gražūs ir patogūs, bet ir saugūs bei tvirti. Sekciniai pakeliami garažo vartai yra montuojami įvairiuose pastatuose. Atsižvelgiant į pastatų konstrukcijas, vartų sukomplektavimą, vartai yra pritaikomi pagal esamą pastato konstrukciją ir vartų angos technines galimybes.

UAB „Pietų Spektras“ - garantuoja Jums ir Jūsų turtui visišką aukščiausio lygio saugumą. Tai ypač saugios, tvirtos vidaus ir lauko šarvuotos durys. Jos nepraleidžia nei šalčio, nei triukšmo.
Pagrindinis principas – pateikti pirkėjams pačios aukščiausios kokybės gaminius. Mums svarbu yra ne tik kokybiškai pagaminti ir parduoti prekę, bet patenkinti net ir išrankiausio pirkėjo poreikius. Mums kiekvienas klientas yra svarbus, todėl kiekvieną pateiktą užsakymą, mes išpildome pagal kliento norus.